Оцінка нерухомості

Наші консультанти займаються оцінкою нерухомості в Україні майже два десятки років. Фактично, становлення української оцінки проходило на наших очах. Тому ми можемо дозволити собі не вживати тут загальних фраз про нашу професійність, незалежність, знання методик та прихильність до національних та міжнародних стандартів. 

Зрештою, середньостатистичного клієнта, який, приміром, хоче оцінити квартиру для продажу, не цікавлять ні стандарти, ні методики, ні професійний рівень виконавців. Натомість його цікавить щоб оцінка була виконана швидко, та за прийнятну ціну. І це нормально – до цього клієнта спонукає наш вітчизняний ринок.

Саме тому ми нечасто оцінюємо квартири, домоволодіння, та інші подібні об’єкти нерухомості. Наші клієнти приходять до нас за оцінкою більш складної нерухомості, такої як:

  • Заводи, фабрики, електростанції, кар’єри, цехи, інші промислові об'єкти;

  • Магазини, професійні та непрофесійні офісні приміщення;

  • Професійні складські комплекси та непрофесійні складські приміщення;

  • Готелі, бази відпочинку, кінотеатри, автозаправні станції, елеватори та багато інших.

Чому вони приходять саме до нас? На це питання легко відповісти. Тому, що їх цікавлять не декларації про професіоналізм, а його реальна наявність. Тому, що їх цікавить не папірець з печаткою, а обґрунтоване дослідження, яке може витримати будь-яку перевірку.