У процесі практичної роботи у нас часто виникають думки, якими хочеться поділитися. З деякими з них можна ознайомитися у розділі "Публікації".

 

далі

Публікації

Ми пишаємося тією довірою, яку до нас виявляють наші клієнти. З деякими їх відгуками про нашу роботу можна ознайомитися у відповідному розділі.

 

далі

Відгуки

"Скажи мені, хто твій клієнт, і я скажу – хто ти" – так можна перефразувати відомий вислів. З колом наших клієнтів можна ознайомитися у відповідному розділі.

 

далі

Клієнти

Знаючи головний постулат консалтингового бізнесу "Три "Р" - "Репутація, репутація та ще раз репутація !", ми  понад усе цінуємо довіру наших клієнтів. 

Директор КК "Сейл Прайс Компані"                   Ю.Сірош

 

“Яка вартість мого бізнесу? Скільки я зможу за нього виручити?” Рано чи пізно ці питання постають перед будь-яким власником-бізнесменом.

Оцінка бізнесу – це вершина професійної майстерності оцінювача, що акумулює у собі широкий спектр аналітичних процедур таких, як оцінка необоротних активів (оцінка основних засобів: оцінка нерухомості, оцінка обладнання, тощо; оцінка нематеріальних активів: оцінка товарних знаків, оцінка фірмових найменувань, оцінка ліцензій тощо), оцінка оборотних активів, фінансово-економічний аналіз, економічне моделювання, юридична експертиза та багато інших.

Серед оцінювачів визначення вартості бізнесу вважається свого роду “вищим пілотажем” професійної майстерності. Оцінювачі бізнесу – це досить нечисленна каста висококласних спеціалістів. Для того, щоб стати повноправним членом цієї касти, потрібно не просто володіти ґрунтовними знаннями у галузі економіки підприємства та фінансово-інвестиційного аналізу. Необхідно також мати за плечима багатий специфічний досвід практичної роботи. Як перше, так і друге притаманно нам у повній мірі.

Ми з гордістю можемо заявити, що “Сейл Прайс Компані” входить до невеликої групи українських консалтингових компаній, які здатні здійснювати оцінку бізнесів на дійсно високому рівні. За більш ніж 15 років знаходження на складному ринку українського консалтингу, ми не виконали жодної “штампованої” оцінки квартири під заставу. Наш коник – інвестиційна оцінка та оцінка бізнесу. Перелік реалізованих нами проектів, а також рекомендації наших клієнтів є цьому чудовим доказом.

Крім того, оцінка бізнесу – це одна з тих сфер, які цікавлять нас як дослідників. Українське бізнесове середовище є дуже динамічним та суперечливим. Воно часто ставить перед підприємцями завдання високої і надвисокої складності. Ми прагнемо допомагати нашим клієнтам вирішувати саме такі завдання. Тому, виконуючи оцінку бізнесу, ми робимо його скрупульозний “рентген” із застосуванням процедур due diligence та глибокого аналізу процесів. Саме складні та проблемні оцінки дозволяють нам у повній мірі реалізувати накопичені знання та досвід. А це, у свою чергу, ще одна гарантія того, що до таких оцінок ми підходитимемо із професійною зацікавленістю та усією можливою відповідальністю.

ДУМКИ.ПРОЕКТИ.РІШЕННЯ

Реалізовані проекти

Ми пишаємося тим, що за багаторічну історію СПКо географія наших успішних проектів охопила практично усю територію України. З деякими з цих проектів можна ознайомитися у відповідному розділі.

 

Оцінка нематеріальних активів

Уявити сучасний бізнес без нематеріальних активів уже практично неможливо. НМА купуються і продаються, ставляться на облік, вносяться до статутних фондів і так далі. Спостерігається навіть своєрідна мода, правилом хорошого тону для менеджерів компаній стало робити заяви типу: “А от у нас нематеріальні активи складають аж стільки-то відсотків від вартості бізнесу”. І в цьому немає нічого дивного.

 

Оцінка обладнання

Необхідність у оцінці обладнання рано чи пізно виникає у багатьох виробничих, та й невиробничих підприємств. Продаж, застава, передача з балансу на баланс, переоцінка для фінзвітності – усі ці випадки є частиною повсякденного бізнесового життя.