Оцінка обладнання

Необхідність у оцінці обладнання рано чи пізно виникає у багатьох виробничих, та й невиробничих підприємств. Продаж, застава, передача з балансу на баланс, переоцінка для фінзвітності – усі ці випадки є частиною повсякденного бізнесового життя.

Від експерта ж оцінка обладнання вимагає цілого комплексу якостей. Це і інженерні знання, і знання з економіки та організації виробництва промислових підприємств, і навички економіко-математичного моделювання, і навіть знання іноземних мов та комунікативні здібності. Лише наявність усіх цих якостей дозволяє  нам успішно справлятися з оцінкою комплексів, що складаються з  тисяч одиниць обладнання, багато з яких або є унікальними, або давно зняті з виробництва, або випущені десь у дуже далекому зарубіжжі. Або і усе, разом узяте.

За ті роки, що ми успішно працюємо на ринку оцінки, нам пощастило оцінювати обладнання численних типів та видів. Це і енергоблоки електростанцій, і гірничо-видобувне та гірничо-збагачувальне обладнання, і молокопереробні та консервні заводи, і високотехнологічне професійне ІТ-устаткування, і сільськогосподарське обладнання, і обладнання хімічної, фармацевтичної та легкої промисловості, а також багато іншого.

Ми знаємо про оцінку обладнання усе, що потрібно про неї знати.