Купівля-продаж бізнесу

Відсутність в Україні організованих механізмів купівлі-продажу малого та середнього бізнесу на фоні унікальності кожного суб’єкта ринку, а також юридична неврегульованість деяких питань та наш значний позитивний досвід з організації та професійного супроводу угод з діючими підприємствами стали визначальними у виділенні даного виду консалтингу в окремий напрямок діяльності компанії “Сейл Прайс Компані”.

На відміну від суб’єктів великого бізнесу, що черпають інформацію про об’єкти транзакцій із офіційних джерел (ГКЦБФР, ПФТС), покупці малого та середнього бізнесу практично повністю позбавлені інформаційної підтримки. В Україні на сьогоднішній день не ведеться ніякої (офіційної та не офіційної) статистики по трансакціям з готовим бізнесом, відсутній аналіз попиту і пропозиції, типу угод, не говорячи вже про вартість купівлі.

Дотепер в країні не існує профільного офіційного видання по типу ріелторських рекламних прайс-листів. Наслідком цього є хаотична поява об’яв про продаж  діючого бізнесу у випадкових не профільних виданнях. Так, лідер вітчизняних бізнес-видавництв журнал  “Бізнес”, навіть після проініційованої менеджментом компанії “Сейл Прайс Компані” спеціальної зустрічі з відповідними менеджерами, до сих пір продовжує публікувати об’яви про продаж готового бізнесу у рубриці “Будівництво, нерухомість”.

Для контрагентів угод з готовим  бізнесом ми пропонуємо наступні послуги досвідчених консультантів:

  • розробка інвестиційного меморандуму бізнесу, що продається;

  • діагностика і комплексна підготовка бізнесу для цілей його купівлі;

  • проведення повного або часткового due diligence бізнесу;

  • визначення інвестиційної привабливості та проведення незалежної оцінки бізнесу.