Одеська область - проекти

Інвестиційна програма судноремонтного підприємства

На прохання замовника ми розробили та успішно захистили у державних органах інвестиційну програмі розвитку одного з найбільших судноремонтних заводів України.

Консультування транспортної компанії

Ми вже не один рік консультуємо нашого постійного клієнта – одну з ведучих транспортно-експедиторських компаній південного регіону. Консультації стосувалися вартості бізнесу компанії, і шляхів її подальшого збільшення.

Аналіз ринку дохідної нерухомості

До нас звернулося керівництво групи компаній, яка володіє мережею меблевих магазинів та салонів декору у м. Одесі та інших регіонах України. Метою звернення було отримання допомоги у налагоджуванні системи оренди нерухомості на ринковій основі між компаніями групи. С цією метою ми виконали аналіз ринку дохідної нерухомості Одеси, та розробили комплекс рекомендацій. На базі результатів нашої роботи система орендних відносин була успішно впроваджена.

Оцінка автотранспортного підприємства

Ми виконали оцінку активів автотранспортного підприємства, розташованого у м. Одесі, для цілей їх відчуження.

Оцінка акцій українсько-американського підприємства

Ми виконали оцінку пакетів акцій спільного українсько-американського підприємства "Interwindows" – виробника фасадних систем та метало пластикових вікон. Метою оцінки була консолідація акцій мажоритарним акціонером.

Оцінка площ під рекламу

Ми виконали оцінку досить нетипового об’єкта – стіни будівлі. Оцінка була виконана шляхом моделювання доходів від використання ціни у якості рекламного носія.

Оцінка баз відпочинку

Наші спеціалісти виконали оцінку об’єктів нерухомості дитячого центру "Молода Гвардія", а також баз відпочинку "Морський Берег", "Дружба" та кількох інших.

Девелоперський проект офісного центру

Ми виконали інвестиційну оцінку проекту створення офісного центру в м. Одесі на базі реконструйованої будівлі одного з науково-дослідних інститутів. Результати оцінки стали основою для прийняття рішення про початок реалізації проекту.