Київська область - проекти

Оцінка заводів

Наші спеціалісти виконали оцінку активів і бізнесу багатьох промислових підприємств Києва та Київської області. Серед них можна назвати заводи "Маяк", "Електронмаш", "РІАП", "Київхімволокно", "Київський мотоциклетний завод" та інші підприємства машинобудівної, електронної, харчової, легкої та хімічної промисловості. До складу об’єктів оцінки входили пакети акцій, будівлі та споруди, обладнання, забудовані та вакантні земельні ділянки підприємств. Спектр цілей оцінки включав практично усі можливі варіанти, від застави до внесення у статутний фонд.

Оцінка дохідної нерухомості

Кількість оцінених нами об’єктів дохідної нерухомості у Києві та Київські області налічує багато сотень. Нам поводилося оцінювати практично усі можливі види дохідної нерухомості, від підземних переходів до супермаркетів, та до професійних бізнес-центрів та складських комплексів площею у десятки тисяч квадратних метрів.

Оцінка ТЕС

Ми виконали незалежну оцінку активів теплоелектростанції, розташованої у Київській області. Метою оцінки було визначення справедливої вартості активів для відображення у фінансовій звітності.

Бізнес-план офісного центру

Ми розробили бізнес-план будівництва та експлуатації офісного центру площею у 34 000 кв. мВ одному з престижних районів м. Києва. Бізнес-план був схвалений учасниками проекту, та прийнятий інвестором до виконання.

Бізнес-план котеджного містечка

Наші консультанти розробили бізнес-план спорудження котеджного містечка у одному з передмість м. Києва. Бізнес-план був успішно реалізований на практиці.

Бізнес-план готелю

Ми підготували бізнес-план будівництва та експлуатації тризіркового готелю на 37 номерів на окраїні Києва. З допомогою нашого бізнес-плану замовник успішно отримав фінансування у одному з банків.

Оцінка клінік

Ми виконали оцінку активів та бізнесу кількох державних та приватних клінік, розташованих у м. Києві. Клініки належали до таких напрямів як кардіологія, офтальмологія та естетична хірургія.

Оцінка облігацій

Ми успішно виконали розрахунок ринкової вартості іменних відсоткових облігацій номіналом більше 10 млн. грн.

Оцінка активів для МСФО

Наші спеціалісти виконали незалежну оцінку активів фабрики з виробництва макаронних виробів, розташованих у Київські області. Оцінка виконувалася для цілей фінансової звітності за МСФЗ. Наш звіт про оцінку був успішно прийнятий міжнародною аудиторською компанією.

Оцінка кінотеатру

МИ виконали оцінку активів та бізнесу одного з крупних кінотеатрів м. Києва. Оцінка виконувалася для цілей визначення розміру орендної плати.

Оцінка готелів

Ми виконали незалежну оцінку кількох готелів, розташованих у м. Києві, у тому числі готелю "Либідь".