Черкаська область - проекти

ПАТ "Черкасиобленерго"

Ми неодноразово виконували незалежну оцінку пакетів акцій ПАТ "Черкасиобленерго" для їх продажу на біржових аукціонах. Наші звіти успішно проходили рецензування в Експертній раді Українського товариства оцінювачів.

ПрАТ "Тюмень-Медико-Сміла"

Наші спеціалісти виконали незалежну оцінку пакету акцій ПрАТ "Тюмень-Медико-Сміла" (м. Сміла) – одного з двох виробників шприців одноразового використання на території України.

ПАТ "Вітаміни"

Ми виконували консалтинговий супровід інвестиційних проектів крупного фармацевтичного підприємства ПАТ "Вітаміни" протягом 2003-2007 років.

Оцінка молокозаводів для МСФЗ

Консультанти СПКо виконали оцінку активів чотирьох молокопереробних підприємств, розташованих на території області. Оцінка виконувалася для цілей фінансової звітності згідно МСФЗ.

Оцінка тваринницького комплексу

Ми виконали незалежну оцінку майна тваринницького комплексу для цілей застави. До складу оцінюваного майна, серед іншого, входило також поголів’я великої рогатої худоби.

Оцінка дохідної нерухомості

Наші спеціалісти оцінили декілька відділень банку, розташованих у м. Черкаси. Оцінка виконувалася для цілей фінансової звітності.