Про нас

Свою офіційну діяльність ми розпочали 12 червня 1997 року з надання професійних послуг з експертної оцінки майнових прав , бізнес-планування та інвестиційного консалтингу.

На наше переконання, найстрашніші трагедії від людської діяльності породжені нерозумінням виконавцями можливих наслідків. Тому наша професійна стратегія підкорена наданню якісних консультаційних послуг, що ґрунтуються на високому професіоналізмі з дотриманням принципів:

  • конфіденційності

  • об’єктивності

  • результативності

  • оперативності

Правильність обраної “СПКо” стратегії підтверджена часом: за чотирнадцять років консалтингової діяльності компанією успішно реалізовано біля 500 проектів різної складності та напрямків. До того ж, наш професіоналізм визнаний і на міжнародному рівні – серед наших клієнтів великі міжнародні компанії.

Фахівцями компанії накопичено значний досвід у сфері фінансового, маркетингового та інвестиційного консалтингу. За цей час з нашою допомогою знайшли нових власників більше 50-ти об’єктів великого і середнього бізнесу. Традиційно ми супроводжуємо усіх своїх клієнтів консультаційною підтримкою, що дозволяє нам відслідковувати та примножувати якість своїх послуг.    

За час своє діяльності наша компанія виховала більше 20 спеціалістів високого рівня. Саме про це свідчить подальша професійна доля наших колишніх працівників, серед яких троє працюють у міжнародних консалтингових компаніях, стільки ж – у крупних банках, а більше 10 наших колег очолюють суб’єкти оціночної діяльності.

Сьогодні “СПКо” пропонує широкий спектр консалтингових послуг, направлених на комплексне вирішення задач різного рівня складності, що виникають у наших Клієнтів на певних етапах розвитку їх бізнесів, у тому числі з використанням новітніх світових методик. Так, на разі сьогодення спонукає власників до методів управління, направлених на підвищення вартості їх бізнесів (VBM). Ми володіємо даною методикою і готові запропонувати свою допомогу у реалізації таких проектів.